Výživové doplňky PREMIUM

Naše vysoce kvalitní, maximálně čisté, biopotraviny bez extraktu CBD podporují zdravé fungování těla pomocí bylinek.

Nejdůležitější rostliny používané v ajurvédě posilují imunitní systém a mají příznivý účinek na naše tělo, mohou mimo jiné pomáhat zdraví a pohyblivosti svalů a kloubů, zlepšovat funkci mozku nebo poskytovat ochranu našemu cévnímu systému. 

USA MEDICAL Platinum Turmeric – Kurkuma kapsle 60ks
svaly telo

Zvyšte obranyschopnost svého těla

Tobolky kromě základních aktivních složek obsahují i ​​další přírodní složky, které pomáhají vstřebávání a využití v těle.

Ashwaganda, pepř, kurkuma, levandule, bioperín, glukosamin, chondroitin a další složky jednotlivě vytvářejí pozitivní změny, ale při správném párování se jejich účinky na organismus zvyšují. 

Rostlinné extrakty lze zakoupit v baleních po 60 kusech, přičemž obsah účinné látky je uveden na obalu výrobku a v podrobném popisu. Pokud si chcete zachovat, zvýšit obranyschopnost svého těla, zlepšit nebo zachovat své zdraví, skvělý způsob, jak toho dosáhnout, je konzumace prémiových doplňků stravy USA Medical.

USA Medical LOGO

Přihlašte se k odběru a získejte slevu 10% na celý nákup

S vložením emailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Naše výrobky je nutno dávkovat a aplikovat pouze způsobem uvedeným na etiketě. Přípravek je zakázáno používat těhotnými a kojícími ženami. Pokud trpíte vážným onemocněním, nebo když používáte předepsané léky, pak jeho použití předem konzultujte se svým praktickým lékařem. Přípravek není určen pro diagnostikování, ošetření, léčení nebo prevenci nemocí. Jeho účinky v závislosti na individualitě uživatele mohou být různé. S využitím webové stránky zároveň vyjadřujete souhlas s akceptováním Pravidel na ochranu osobních údajů a Všeobecných smluvních podmínek.